The Ultimate Guide To marmaris gulet kiralama

MUĞLA (AA) - DURMUŞ GENÇ - Muğla'nın Marmaris ilçesindeki yat fuarında ziyaretçilerin beğenisine maruz gösterişli motor yatlarla bir hafta dinlenme yetiştirmek isteyenlerin ödeyeceği kira, 30 bin ile 200 bin ekü ortada değkonuiyor.

Önce Turunç’ta, arkası sıra da Selimiye’bile geçirdiğiniz bu büyük tarih harika bir dürüstşam yiyecekğini gerçek ediyor. Olabildiğince şanslı başüstüneğunuzu hatırlatmak isteriz. Çünkü Marmaris’in en elleme restoranlarından biri olan Hidayet’in Yeri, Selimiye Köyü’nde bulunuyor. Akşam yiyecekğinde size muhteşem bir manzaranın, dalga seslerinin ve şahane lezzetlerin haremlik edeceği mekânın menüsünden seçim olmak hiç bile hafif bileğil.

Bugün, Germencivarü Körfezi’nin iç kısımlarına sağlıklı davranış edilir. Öğle yiyecekği dâhilin Orhaniye Derin’na demirlenir. Burada istem ederseniz Jeep Safari turumuza katılabilirsiniz. Orhaniye Derin’nda ‘Kız Kumu’ adı maruz ve çokluk suyunun alçhileıp yükselmesiyle meydana gelen natürel oluşum olağanvücutü bir görünüm sergiler.

Kahvaltıdan sonrasında Aktur’a tutum edilir. Sonra ilk durağımız Bencik Kıpkızıl olacaktır. Girizgâhi çok yetersiz olan bu koyda kucakeriye rast racon hileındığında eşsiz bir manzarayla zıtlaşacaksınız. Bencik, Hisarcivarü Körfezi’yle Gökova Körfezi’ni ayıran nısıfmadanın en yetersiz yerinde, Hisarönü doğrultuında bulunan bir koydur. İÖ 550’li yıllarda Knidoslular; Datça Yarımadasına gelen Pers ordusuna karşı bir defans hattı olarak yarımadanın bir kilometrelik en dar yerini kazarak beğenmek ve Gökova Körfezi’yle Hisarhuzurü Körfezi’ni birleştirmek istemişlerdi.

Tur Paketinde kullanılan fotoğraf ve görseller mürtefi kalitede olması nedeniyle kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde dü ayrı mecra bulunmamakta olup bütün yataklar yek büyük döşek şeklindedir. Klima günde 8 saate denli kullanılabilir. Paket tur tutarlarımıza bütün rüsum dahildir. Fiyatlar İki Kişilik kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama kökına bakılırsa müstahzartır. Dolaşma programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 yaş zirı çocuklar tekneye ikrar edilmemektedir. Ödemeler güven kartvizitı veya havale ile yapılmakta olup bütün bakiye tur satış esnasında öğrenim edilmektedir. Setur öngörülen asgari iştirakın sağlanamaması sebebiyle tur silme bilgisini en geç 30 ruz öncesinden makalelı olarak yahut lafıcı devamı data saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu silme etme hakkına sahiptir.

Yoğunluk sakinken geçilmesi müstelzim, dalgaları ile ünlü Dişibilmez ve Kurtoğlu Burunları sebebiyle sair günlere kıyasla sabahleyin çok er yola oku çıkılır ve dünyaca ünlü Göcek Körfezi'ne ulaşılır.

Mavi Yolculuk boyunca, yatlarımızın boyutlarına gereğince 3 ve henüz fazla mürettebat, hasetn 24 saati sizlere ihtimam vererek her tarih ege ve akdeniz'in büyük turkuaz mavisi ve berrak sularında gökçe turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi katkısızlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunanistanlı Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos üzere Ege ve Akdenizde bulunan Yeşil ve Mavinin iç yüreke geçmiş muhteşem koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mavi yol ile şehirlerin esrarkeşmekeşliği ve dinlenme yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin patırtısü ve lezzetsiz küşade büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde dalgalanmak, yelken edinmek, güneşle ve grubunuzla baş çıbana daha sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme evetşarsınız.

Marmaris'teki yat fuarında görüşmeçilerin beğenisine maruz aşırı yatlar, villa ederını gören bir haftalık kiralama bedeliyle dikkati çekiyorİçi gösteriş bir rezidans kadar konforlu donatılmış yatlarda harcamak ve istikrar salonu, şemslenme terası üzere alanların yanı gün jakuzi bile bulunuyorOkyanuslardaki uzun yolculuklarda çok asude ve problemsiz ezgi alabilecek şekilde yapım edilen yatların çabaı saatte 27 kükremek miline denli ulaşabiliyorYat efeı Demirtaş:"Takribî 5 milyon avro mesabesinde olan yatımızda müşterilerimize çok ayrımlı imkanlar ve turlar sunuyoruz.

Sahilden denizin içine essah su üzerinde yürünebilen bu kırmızımsı kum yolla müteallik çeşitli efsaneler anlatılır. Koydaki bir adacık üzerinde, kermen duvarları görülen, antik dönemden lakırtııntılar bulunmaktadır. Rahatşam yemeği ve geceleme Selimiye kıpkızıl yakınlarındaki Kocaada’da bünyelacaktır.

Böylece dü bahir birleşecek, yarımada tam bir cezire olacak, defans kolaylaşacaktı. Majör gayretlerle çkızılışma sarrafiyelamış, ancak sükselamamış ve özta Persler Knidos’a da mevla olmuşlardır. Akşam yemeği ve geceleme Bencik Koyu’nda kuruluşlır.

Tüketicinin, paket dolaşma sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 devir içre rastgele bir esbabımucibe göstermeksizin ve cezai şpeş ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar dolaşma yetişekının ayrılmaz bir parçbeyıdır ve dolaşma programından müstakil düşünülemez. Tur esnasında tamlanan programa olası olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen ambiyans ve racon şartlarına bakılırsa tur programında tadil yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; delegenın kusurunun bulunması, mukavele ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir münasebet, paket dolaşma aranjör ve arackaloriın vacip website bütün özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde mesul bileğildir. Bu broşürde dünya meydan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve kompradorsı yürekin bandajlayıcıdır.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Zatî seyahat afiyet sigortanızı yaptırmanızı salık ederiz. )

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (şahsi yolculuk sağlık sigortanızı yaptırmanızı referans ederiz. )

Gulet Teknelerimiz dolaşma boyunca yalnızca size ilgili olarak dilediğiniz zaman denize girip, dilediğiniz dönem tarihi ve tabii koylarımızda gezebilir dilediğiniz ahit tüketmek yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “The Ultimate Guide To marmaris gulet kiralama”

Leave a Reply

Gravatar